Дубенчани звернулися до депутатів, щоб відмінити фестиваль "Тарас Бульба"

На лютневій сесії міської ради один із депутатських запитів Олександра Пастуха стосувався фестивалю «Тарас Бульба», за зверненням незадоволених цією подією дубенчан. Депутат апелював до колег розглянути доцільність проведення цього фестивалю у період війни. Ті ж ініціативні дубенчани занепокоєні, що на період проведення заходу у місті буде безлад.

Як повідомляє газета «Замок», ця ідея не отримала підтримки більшості депутатів. Окрім того прозвучала думка, що часто на подібних заходах збирають благодійні кошти та популяризують українське. Організатор фестивалю Микола Арсенюк, ще перебуваючи місяць тому в Дубні казав, що на захід будуть запрошені кобзарі, а також будуть літературні читання.

Хтось із депутатів на сесії додав, що за цим же принципом, що в Україні війна, потрібно було б відмінити і концерти «Океану Ельзи» та інших виконавців, які збирають багатотисячні стадіони. Більше того, у Дубні й так молоді нема чим зайнятися і рідко щось цікаве тут відбувається, тому «Тарас Бульба» не тільки популяризує місто та українську музику, а й урізноманітнює життя молоді. Міський голова додав: «Фестиваль повинен бути! Але на приватних умовах! Ніхто з міського бюджету його не буде фінансувати! І все!»

985

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...