Стартує відбір учасників на фестиваль "Тарас Бульба"

Стартує відбір учасників на фестиваль

На офіційній сторінці фестивалю «Тарас Бульба» у Фейсбуці оприлюднили умови відбору учасників через конкурсну частину фестивалю:
1. На фестиваль буде відібрано загалом 14 гуртів.
2. Квота публіки — 3 гурти – проходитимуть відбір шляхом голосування у мережі. Спочатку, з 3 по 30 квітня, відбудеться голосування на сайті фестивалю. Гурт, який за результатом цього голосування набере найбільшу кількість голосів, буде запрошений на фестиваль. Голосувати можна буде лише за умови наявності у користувача облікового запису у ВК або ФБ за посиланням:
http://tarasbulba-fest.kiev.ua/voting/
20 найкращих гуртів за результатами цього голосування (окрім його переможця) будуть змагатися далі. З 1 по 10 травня пройде голосування серед цих команд у нашій офіційній спільноті у ВК. Гурт, який набере найбільшу кількість голосів у цьому голосуванні, отримає право виступити на нашому фестивалі.
Ще один учасник буде відібраний за результатами голосування на нашому офіційному каналі YouTube (з 1 квітня по 10 травня). Гурт, кліп якого там набере найбільшу кількість лайків, буде запрошений на фестиваль (дизлайки ігноруються). Наш канал розміщується за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UC9So0lt74FEuLqG82N7vHDQ
3. Решта, 11 команд, будуть відібрані компетентним журі у складі: Віталій Міщук, Влад Ляшенко, Олексій Казанцев, Юрій Журавель, Олександр Піпа, Денис Плахтій.
4. Остаточний результат відбору серед конкурсантів буде оприлюднений по закінченню голосування.
5. Гурти, які «накручуватимуть» голоси — будуть зняті з голосування і матимуть змогу потрапити на фестиваль тільки за рішенням журі.

1266

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...