Майстер спорту України провів «Розминку від чемпіона» в Іваннівській школі

Майстер спорту України провів «Розминку від чемпіона» в Іваннівській школі

15 лютого в Іваннівську ЗОШ І-ІІ ступенів, у рамках традиційного для області заходу «Розминка від чемпіона», завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом із майстром спорту України з веслування на байдарках та каное, майстром спорту України міжнародного класу з веслування на човнах «Дракон», багаторазовим чемпіоном світу — Василем Осійчуком.


Відомий спортсмен поділився з учнями секретами свого успіху, розповів про власний шлях у спорті. Василь Тарасович провів невеличкий екскурс щодо веслування, наголосивши, що необхідно наполегливо тренуватися та прикладати максимум зусиль, щоб стати успішним спортсменом.


А потім були запитання від учнів. Титулований майстер із задоволенням давав на них відповідь. Дітлахи почули від нього про неймовірні пригоди та подорожі на різні змагання, перші здобутки та гіркий смак поразок.


Задовольнивши цікавість всіх учнів, веслувальник провів розминку з ними, познайомивши з вправами, які використовує для своїх тренувань.


Згодом діти брали у чемпіона автографи, фотографувалися на згадку.


Також організатори відзначили найкращих шкільних художників. Напередодні, діти взяли участь в конкурсі спортивного малюнку. Із заявлених робіт було відібрано три найкращих, авторів яких нагородили сувенірами Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.


А ще шкільна бібліотека навчального закладу поповнилася унікальними книгами на спортивну тематику, які подарували гості. Одну з них спортсмен подарував особисто від себе. Про це йдеться на сайті Дубенської РДА.

Фотогалерея:
Майстер спорту України провів «Розминку від чемпіона» в Іваннівській школі 0Майстер спорту України провів «Розминку від чемпіона» в Іваннівській школі 1Майстер спорту України провів «Розминку від чемпіона» в Іваннівській школі 2
724

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...