У Дубні відбувся фестиваль здорового способу життя

У Дубні відбувся фестиваль здорового способу життя
У вівторок, 17 квітня, на майдані Незалежності міста Дубна відбувся фестиваль здорового способу життя з нагоди Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров'я. З вітальним словом до учасників заходу звернувся секретар міської ради, спортсмен Віктор Недашковський, який наголосив на важливості дотримання здорового способу життя та піднесення престижу фізичної культури та спорту у місті Дубно. 

Розпочався фестиваль з фітнес-заняття, яке очолила представник фітнес-центру «Victory gym”, студентка педагогічного коледжу Анастасія Корнійчук. Продовжився фестиваль різноманітними цікавими та корисними розвагами.

Студенти Дубенського педколеджу РДГУ провели акцію „Детектор настрою” для діагностувати емоційного стану, який панував на майдані у дубенчан та гостей міста. Також проведено спортивну вікторину для бажаючих продемонструвати свої знання та попрацювати розумово. Учасники заходу також мали чудову нагоду прикрасити себе малюнком спортивно-патріотичного боді-арту.

Під час фестивалю присутні мали змогу залишити на “стіні здоров’я” побажання здоров’я собі, близьким та знайомим. Наймолодші учасники фестивалю відтворювали свої мрії та думки про здоровий спосіб життя у малюнках на асфальті та взяли участь у спортивних естафетах „Великодній кошик” та “Хрестики — нулики”.

Студенти Дубенського медичного коледжу оформили фіто-вітальню, пригощаючи гостей свята смачними та корисними чаями. Крім того, студенти-медики надали усім бажаючим інформацію про здорове харчування, виміряли артеріальний тиск та визначили ідеальну формулу ваги. Про це йдеться на сайті міськради.
Фотогалерея:
У Дубні відбувся фестиваль здорового способу життя 0
904

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...