На Дубенщині розпочалися жнива

На Дубенщині розпочалися жнива

Для хліборобів нашого району настав найважливіший період — збирання вирощеного врожаю. Жнива — 2018 року — стартували!


Рання група зернових по всіх категоріях господарств складає 10880 га. Крім того, в районі посіяно 4400 га озимого ріпаку, з якого і розпочалися збиральні роботи. Першими в жнивні загінки вийшли хлібороби сільгосппідприємств ТОВ «Волинь-край», ТОВ «Західна агровиробнича компанія», СГ ТОВ «Дубенська аграрна компанія», ПСП «Іванівський», ФГ «Троянда»,  ФГ «Нива» та СВК «Нива.


Наразі озимий ріпак зібраний на 60% посіяних площ. Прикро, що погодні умови весни вплинули на розвиток рослин, а відтак і на врожайність, тому вона дещо нижча минулорічної і становить 26 ц/га.


Паралельно господарства розпочали збирання зернових культур: озимого ячменю та озимої пшениці. Врожайність останньої зараз на рівні 60 ц/га. Але головною проблемою для всіх хліборобів залишається вдало реалізувати вирощене, аби покрити витрати на вирощування та мати кошти на вирішення господарських проблем.


Зернозбиральна та зерноочисна техніка в господарствах підготовлена до жнив, наявних елеваторів та зернотоків достатньо для доробки і зберігання врожаю. Це дозволить провести жнива в найкоротші терміни при мінімальній втраті урожаю.

242

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...