Кожен чорнобилець буде сам обирати санаторно-курортний заклад для оздоровлення чи відпочинку

Кожен чорнобилець буде сам обирати санаторно-курортний заклад для оздоровлення чи відпочинку
До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи!
З метою своєчасного визначення потреби в санаторно-курортному лікуванні громадян, які постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії І та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою на 2019 рік просимо до 15 жовтня звернутися в управління для взяття на облік, з наступними документами:
-    копія паспорта, копія коду, копія посвідчення яке підтверджує статус;
-    довідка форми 070/о;

Забезпечення путівкою у 2019 році буде здійснюється згідно Постанови КМУ від 23.11.2016р. № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Відповідно до даної Постанови кожному буде забезпечено право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення чи відпочинку. За бажанням громадяни відповідної категорії мають право на отримання грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування або відпочинку.
Для отримання детальної інформації Ви можете звернутися до управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою м. Дубно вул. Кирила та Мефодія, 16 тел. 41194.
438

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...