Продавцям нагадали, кому можна продавати алкоголь та тютюн, а кому - ні

Продавцям нагадали, кому можна продавати алкоголь та тютюн, а кому - ні

Днями комісія здійснила рейд-перевірку на території Вербської та Птицької сільських рад Дубенського району щодо незаконного продажу неповнолітнім особам алкогольних та тютюнових виробів.


До складу комісії входили начальник служби у справах дітей Дубенської РДА Сергій Матвійчук, старший інспектор ЮП СП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській обл. Мирослава Вжос, інспектор ЮП СП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській обл. Юлія Пасічник та старший ДОП СП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській обл. Роман Панчук.


Під час було обстежено торгові точки, вулиці населених пунктів району на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів. За результатами проведення рейдових перевірок по торговельних закладах зазначених сільських рад — фактів порушення чинного законодавства з незаконного продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також розміщення зовнішньої реклами алкогольних напоїв, тютюнових виробів виявлено не було.


У рамках зазначеного рейду відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.02.2018 року за № 85 щодо проведення районного етапу щорічної Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» з власниками торговельних закладів, а також з їхніми продавцями було проведено роз'яснювальні бесіди щодо недопущення фактів продажу неповнолітнім особам спиртних напоїв, а також цигарок, окрім того, членами комісії було розповсюджено наглядну інформацію у вигляді наклейок щодо заборони алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років. У ході зазначеної акції, в окремих торговельних закладах, спільно з власниками було розміщено на видному місці зазначену наглядну інформацію, а в інших передано власникам та зобов'язано самостійно розмістити в приміщенні закладу.


Ця ж комісія відвідала будинок культури в с. Птича, де після 22 години під час проведення дискотеки перебували неповнолітні особи. В ході подальшої перевірки було виявлено неповнолітнього, який перебував в стані сп'яніння та знаходився в приміщенні зазначеного закладу. Членами комісії по виявлених фактах було викликано батьків дітей та голову сільської ради на місце події. Працівниками поліції складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності батьків виявлених дітей та проведено профілактичні бесіди. Про це повідомляє начальник служби Сергій Матвійчук.

575

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...