Вихованці Дубенської колонії привітали вчителів зі святом

Вихованці Дубенської колонії привітали вчителів зі святом

У Дубенській виховній колонії, як у всіх навчальних закладах, відзначили «День працівника освіти». У знак подяки за нелегку роботу силами персоналу установи та засудженими було організовано святковий концерт. Вихованці установи дякували у своїх піснях та віршах вчителям та викладачам за їх нелегку щоденну працю.

«Мені та усьому педагогічному колективу дуже приємно отримати такі щирі вітання. Та хочу запевнити, що з дня у день ми будемо прикладами максимум зусиль аби наша праця приносила свої позитивні результати», – зі словами подяки виступив директор школи Юрій Панасюк.

За інформацією прес-служби управління ДПтС України в Рівненській області

1384

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...