Львівське сміття відтепер і в Дубно
Сьогодні, 25 жовтня, близько 9 ранку біля літака, що при в’їзді в Дубно, перекинувся вантажний автомобіль «MAN», який перевозив сміття.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, на місці пригоди поліцейські встановили, що 41-річний водій, житель Львівської області, працює в одній із приватних компаній, що займається транспортними перевезеннями. Чоловік пояснив, що віз сміття зі Львова до Києва. На дубенській об’їзній в авто вистрелило колесо, що призвело до перекидання вантажівки в кювет. Зараз комунальники та працівники дорожньої служби займаються впорядкуванням проїзної частини дороги. Кабіна водія досі не піднята. Водій, посилаючись на це, не надав поліції жодних документів про свій вантаж. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху триває перевірка.
Коментарі