Директора Дубенського медколеджу відзначили у Києві
Під час загальних зборів ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», які нещодавно відбулись у Києві, подякою громадської організації було відзначено директора вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради, голову ВП ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» в Рівненській області — Надію Венгрин.
Під час заходу розглядалось питання про розбудову обласних організацій та заходи, проведені до Всесвітнього дня паліативної допомоги. Потому під час науково-практичної конференції з міжнародною участю «Організаційні та правові засади паліативної допомоги в Україні» було підписано меморандум про співпрацю на 2017 рік між ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» та 24 представниками медичних організацій, наукової та фармацевтичної спільноти України з метою об’єднати зусилля для супроводу невиліковно хворих.

Коментарі