В Онишківцях піднявся рівень води

В Онишківцях піднявся рівень води

Як повідомляють на сайті Рівненської єпархії УПЦ, на джерелі святої праведної Анни в селі Онишківці, що на Дубенщині, знову можна купатися. Там після розтання першого снігу піднявся рівень води. А уже цієї неділі, на свято Введення Пресвятої Богородиці у храм, велика кількість людей змогла зануритись у водойму. Поки не було води в купелі, в Онишківцях збільшили та заглибили площу для купання.

2686

1 коментар

13:33
Накачали мабуть насосами, але ні мабуть монахині відрами наносили
Завантаження...