Для знедолених діток організували свято

Для знедолених діток організували свято

Минулого тижня у Будинку дітей та молоді міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай». Свято організували для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються в сім'ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі, які виїхали із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули або брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Привітали гостей заходу міський голова Василь Антонюк, директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віра Павлюк, настоятель Української греко-католицької Церкви Вознесіння Господнього м. Дубно отець Роман. Святкову програму для малечі презентували студенти коледжу РДГУ. Творчі привітання підготували вихованці дошкільного навчального закладу №4 “Сонечко”. З колядками та щедрівками виступив хор “Відродження” коледжу культури та мистецтв РДГУ. На свято завітав Миколай Чудотворець, який вручив всім присутнім діткам подарунки.

1401

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...