Запалили головну ялинку міста

Запалили головну ялинку міста

У свято, 19 грудня, на майдані Незалежності м. Дубна запалили головну ялинку міста та відбулося свято “Ой, хто, хто Миколая любить”, у рамках якого вихованці міського клубу підготувалипісенні виступи.

Також на свято завітав Святий Миколай у супроводі янголяток. Чудотворець подарував усім присутнім на майдані діткам різдвяне печиво.

Юні дубенчани мали змогу долучитись до конкурсів, змагань та отримати подарунки. Цього дня для діток на майдані Незалежності місцевими підприємцями були організовані каруселі та продаж новорічних іграшок.

1368

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...