Біля головної ялинки міста встановили різдвяну шопку

Біля головної ялинки міста встановили різдвяну шопку

Цьогоріч у центрі Дубна, біля головної ялинки, вперше встановлено різдвяну шопку. До виготовлення та монтажу шопки долучилися працівники ПП «УФА НОВА» (директор Віктор Яковчук), релігійна громада євангельських християн-баптистів /незалежних/ церква “Віфанія” (керівник Ігор Левценюк), Дубенське вище художнє професійно-технічне училище (директор Сергій Підкидач), громадська організації “Клуб інтелектуальних жінок Дубенщини “Волинська азалія”.

Відкриття шопки відбулося ввечері 23 грудня під палахкотіння Вифлеємського вогню, привезеного до Дубна напередодні.

Конструкція – відкрита, отож усі охочі мають можливість роздивитися персонажів і сфотографуватися на згадку. Шопка знаходитиметься в центрі міста до закінчення Різдвяних свят.

1639

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...