Біля головної ялинки міста встановили різдвяну шопку
Цьогоріч у центрі Дубна, біля головної ялинки, вперше встановлено різдвяну шопку. До виготовлення та монтажу шопки долучилися працівники ПП «УФА НОВА» (директор Віктор Яковчук), релігійна громада євангельських християн-баптистів /незалежних/ церква “Віфанія” (керівник Ігор Левценюк), Дубенське вище художнє професійно-технічне училище (директор Сергій Підкидач), громадська організації “Клуб інтелектуальних жінок Дубенщини “Волинська азалія”.
Відкриття шопки відбулося ввечері 23 грудня під палахкотіння Вифлеємського вогню, привезеного до Дубна напередодні.
Конструкція – відкрита, отож усі охочі мають можливість роздивитися персонажів і сфотографуватися на згадку. Шопка знаходитиметься в центрі міста до закінчення Різдвяних свят.
Коментарі