Дубенчани здобули "бронзу" на міжнародному футбольному турнірі

Дубенчани здобули

Минулого тижня Луцьк, зокрема СОК «Адреналін Сіті», став центром дитячого футболу, адже 46 команд брало участь у різдвяному Кубку ФК «Адреналін» у п’яти вікових категоріях: 2006, 2007, 2008, 2009 та 2010 років народження. Представники були не тільки з усіх куточків України, але і з Польщі та Білорусі.

Команда ДЮСШ Дубно змагалася серед хлопчаків 2009 року. Всього вісім колективів розділили на дві групи, суперниками дубенчан за жеребом стали «Зірка» (Київ), «Турійськ» (Волинська область) та господарі поля — ФК «Адреналін-1». Після запеклих двобоїв, де боротьба точилася на кожному клаптику, дубенчани зазнали тільки однієї поразки — від сильного ФК «Адреналін». Хоча у фінал дубенчани не вийшли, проте отримали право грати у матчі за третє місце, де переграли "Єврошпон" зі Смиги з рахунком 3-1 та здобули бронзу.

1418

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...