Дубенщина поповнилася військовою частиною
У селі Привільне, що в Дубенському районі, відновила роботу військова частина підрозділу дорожньо-комендантського батальйону. Розташована вона на базі колишнього аеродрому.
Як повідомляє ERVE.UA, хоча особовий склад вже набраний та працює, проте ремонтні роботи у приміщеннях ще тривають. Цей підрозділ несе службу на пропускних пунктах і забезпечує рух військових колон до місця призначення, а також бере участь у розмінуванні територій населених пунктів у зоні АТО.
Коментарі