Молодь та дорослі чоловіки позмагалися на Зимовому турнірі веслувального клубу "Гетьман"
Минулого тижня на веслувальній базі ДЮСШ м. Дубно відбувся Зимовий турнір веслувального клубу «Гетьман» з загальної фізичної підготовки серед молоді до 23 років, чоловіків 24-39 років та ветеранів 40 років і старше.
Спортсмени-веслувальники змагались у таких видах як:
жим штанги лежачи 40 кг. за 2 хв.;
тяга штанги лежачи 40 кг. за 2 хв.;
крос 2000 м.
Серед молоді до 23 років перемогу у турнірі здобув Андрій Овдійчук, з-поміж чоловіків 24-39 років кращим став Василь Осійчук, серед ветеранів 40 років і старше перше місце посів Леонід Камлочук.
Коментарі