Дубенчани вшанували річницю битви під Крутами
У неділю, 29 січня, до 99-ї річниці битви під Крутами мешканці Дубенщини пройшли вулицями міста із смолоскипами, вигукуючи патріотичні гасла. Хвилиною мовчання було вшановано всіх борців за волю України. Біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні учасники ходи разом промовили Молитву Українського Націоналіста та заспівали Гімн України. Організатором смолоскипної ходи є ВП “ГО “Всеукраїнський молодіжний рух “Національний Альянс” в Рівненській області.


Коментарі