Спортсмени із Дубенщини привезли з турніру 13 медалей

Спортсмени із Дубенщини привезли з турніру 13 медалей

У неділю, 12 лютого, в Кременці відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з армспорту пам'яті ЗТУ А.Ф. Пушкаря. У турнірі взяли участь рукоборці із Тернопільської, Львівської, Рівненської та Чернівецької областей. Рівненщину представляли спортсмени із м. Рівне та Дубенщини — спортивний клуб «Козацька Варта» (с. Плоска).

Загалом перші змагання в 2017 році виявились вдалими для спортсменів з Плоски, які вибороли 13 медалей: 3 золотих, 7 срібних, 3 бронзові.

Чемпіони турніру: Мельничук Роман (55 кг) — права рука, Грицюк Дмитро (60 кг) — ліва рука, Ткачук Іван (60 кг) — права рука.

Срібні призери: Білецький Микола (50 кг) — права і ліва рука, Найдюк Володимир (55 кг) — права рука, Алєксєєчкін Андрій (55 кг) — ліва рука (юнаки) ліва рука (юніори), Грицюк Дмитро (60 кг) — права рука, Ткачук Іван (60 кг) — ліва рука.

Бронзові призери: Довгополий Микола (55 кг) — права рука, Алєксєєчкін Андрій (55 кг) — права рука (юніори).

Чемпіони та призери змагань були нагороджені сертифікатами та медалями.

У загальнокомандному заліку спортсмени Рівненської області вибороли 2 місце серед юнаків та юніорів, за що нагороджені кубками.

Фотогалерея:
Спортсмени із Дубенщини привезли з турніру 13 медалей 0
2323

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...