Дубенчанок привітали з Міжнародним жіночим днем

Дубенчанок привітали з Міжнародним жіночим днем

У понеділок, 6 березня, в Буднику дітей та молоді відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Як повідомляє прес-служба міської ради, керівники Дубна нагородили кращих представниць підприємств, установ і організацій Грамотами Дубенської міської ради, вручили жінкам квіти та подарунки. Святковий концерт підготували вихованці Будинку дітей та молоді.

1467

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...