Школярі Дубенщини взяли участь у флешмобі
Заклади освіти Дубенського району долучились до проведення флешмобу #TridentisUkraine (#ТризубцеУкраїна) в підтримку державного символу України.
Як повідомляє Дубенська РДА, у флешмобі взяли активну участь учнівські колективи Білогородського, Варковицького, Іваннівського, Здовбицького, Жорнівського, Квітневського, Княгининського, Майданського, Малосадівського, Молодавського, Повчанського, Плосківського, Семидубського, Соснівського, Староносовицького, Стовпецького, Студянського, Рачинського, Тараканівського навчальних закладів.
Нагадаємо, що дана акція ще триває, з умовами можна ознайомитись тут.
Коментарі