Відбувся обласний огляд-конкурс шкіл естетичного виховання

Відбувся обласний огляд-конкурс шкіл естетичного виховання

У понеділок, 20 березня, в приміщенні Дубенської школи мистецтв відбувся обласний огляд-конкурс шкіл естетичного виховання. Гала-концерт, виставка кращих робіт із образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, урочисте нагородження переможців обласного огляду-конкурсу відбудеться у травні 2017 року. Організаторами огляду стали працівники управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, комунального закладу “Рівненський обласний центр народної творчості” Рівненської обласної ради. — Повідомляє Дубенська міська рада.

До відома, огляд-конкурс з-поміж учнів та вчителів шкіл естетичного виховання триває з лютого по травень 2017 року в містах і селах Рівненщини, де діють подібні навчальні заклади. Огляд відбувається за напрямками: навчальні творчі колективи (хори або вокальні ансамблі, фольклорні колективи, оркестри чи ансамблі народних інструментів, ансамблі струнно-смичкових інструментів, хореографічні колективи), окремі виконавці з класу фортепіано, баяна та акордеону, духових та ударних інструментів, бандури, учасники виставки творчих робіт (учні та викладачі), музично-теоретичні дисципліни (олімпіада).

1592

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...