Дубенські студенти провели флешмоб до дня спорту

Дубенські студенти провели флешмоб до дня спорту

Минулого тижня, 6 квітня, у Дубні на майдані Незалежності до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді, провели флешмоб «Україна – олімпійська».

Як повідомляє Дубенська міська рада, учасники флешмобу, студенти коледжу РДГУ, утворили різнокольорові кільця в знак дружби та миру на планеті. Патріотичні синьо-жовті кільця символізували згуртування та побажання молодих людей, щоб нація була здорова, а молодь у державі активна та спортивна.

1433

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...