У Дубні показуватимуть фільм «Лазуровий пил»

У Дубні показуватимуть фільм «Лазуровий пил»

До 31-річниці Чорнобильської катастрофи покажуть фільм

26 квітня о 14:00 годині в актовій залі Будинку дітей та молоді, відбудеться перегляд фільму «Лазуровий пил», приурочений до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля – «Весни обірване суцвіття»!


Вхід вільний!

1619

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...