Карантин у Дубні завершено
У п'ятницю, 5 лютого, у Дубенській міській раді відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якому обговорили питання щодо продовження карантину. За останній тиждень у Дубні знизилися показники захворюваності на грип та ГРВІ, відповідно, учасники зустрічі зупинилися на тому, щоб не продовжувати карантин. Було вирішено, що з 8 лютого в ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ та МНВК Дубна відновити навчально-виховний процес. Тому школярі міста вперше у 2016 році 8 лютого сіли за парти, щоб згадувати забуте за такі довготривалі канікули.
На засіданні також наголосили на тому, що якщо розпочнеться друга хвиля захворювань, то, можливо, знову буде введено карантин. Тому, хто зна, чи канікули у школярів не продовжаться?
Коментарі