Молодь Дубна креативно відзначила День пам’яті та примирення
Минулого тижня члени Молодіжної ради та працівники міської ради зібралися, щоб власноруч виготовити маки та прикрасити ними меморіал «Танкової битви».
Уже 8 травня, о 23 годині, усі бажаючі прийшли до цього пам’ятного місця запалити «Вогонь миру», долучившись до європейської традиції відзначення Дня пам’яті та примирення – акції «Перша хвилина миру».
Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Василь Скринчук, оголосивши про Першу хвилину миру, після чого кожен запалив свою свічечку миру, разом виклавши слово «Мир». Згуртувавшись, на піднесеному настрої з мрією про мир на рідній землі дубенчани виконали Гімн України та відпустили в небо небесні ліхтарики.


Коментарі