Здобутки юних борців на всеукраїнському турнірі
У м. Олевську (Житомирської області) відбувся традиційний всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Поліський килим». У змаганнях прийняли участь 250 учасників з різних областей України.
Команда районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді, виступаючи не повним складом, у зв’язку з відсутністю коштів, показала достойні результати. Кращим в цій команді був учень СШ№3 Вадим Бурлака (32 кг), який з явною перевагою переміг трьох спортсменів, але у фіналі з мінімальною перевагою поступився неодноразовому переможцю всеукраїнських змагань з Новоград-Волинська, ставши срібним призером.
Добре на цих змаганнях виступив ще один учень цієї школи Надеін Сергій (53 кг), який виграв три сутички, здобув бронзову нагороду. Вони є вихованцями тренера Степана Ілюся.
Ще одну бронзову нагороду здобув студент Мирогощанського аграрного коледжу Лящук Сергій (50 кг), тренер Василь Довгалець. Успішно на цих змаганнях виступили Михайло Токмаков з Варкович та Дубенчанин Климчук Ілля, вигравши дві сутички потрапили в п’ятірку кращих. Порадувала нашу команду дебютантка змагань, восьмирічна Дар’я Надеін (25 кг), яка зайняла шосте місце. Це її перші змагання.
Директор районної спортивної школи Іван Ілюсь
Коментарі