Вихованці Дубенської колонії співали про маму

Вихованці Дубенської колонії співали про маму
Святковий вечір присвячений Дню матері пройшов у Дубенській виховній колонії. До цього свята вихованці готувалися наполегливо і серйозно. Кожен з виступаючих намагався вкласти частину своєї душі в сказані слова і вірші про матір.



«Бережіть своїх матусь та бабусь, любіть і дбайте про них», – звернулася до вихованців завідувач клубу Пекарська Марина.


Кожна пісня проспівана на вечорі – це сплеск емоцій та невичерпної любові до мами.


 

Артур – безпосередній учасник концерту каже: «Саме перебуваючи в установі – далеко від своєї домівки, я усвідомив наскільки важливими та незамінними для мене є мої рідні та близькі, надалі буду робити все, аби не засмучувати їх».



За інформацією відділу соціально-виховної та психологічної роботи Держустанови «Дубенська виховна колонія»


Фотогалерея:
Вихованці Дубенської колонії співали про маму 0Вихованці Дубенської колонії співали про маму 1
1238

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...