Вихованці Дубенської колонії співали про маму
Святковий вечір присвячений Дню матері пройшов у Дубенській виховній колонії. До цього свята вихованці готувалися наполегливо і серйозно. Кожен з виступаючих намагався вкласти частину своєї душі в сказані слова і вірші про матір.
«Бережіть своїх матусь та бабусь, любіть і дбайте про них», – звернулася до вихованців завідувач клубу Пекарська Марина.
Кожна пісня проспівана на вечорі – це сплеск емоцій та невичерпної любові до мами.
Артур – безпосередній учасник концерту каже: «Саме перебуваючи в установі – далеко від своєї домівки, я усвідомив наскільки важливими та незамінними для мене є мої рідні та близькі, надалі буду робити все, аби не засмучувати їх».
За інформацією відділу соціально-виховної та психологічної роботи Держустанови «Дубенська виховна колонія»


Коментарі