У костелі відбулося святкове богослужіння
У суботу, 20 травня, відбулося святкове богослужінні у костелі Яна Непомука, з нагоди 150-річчя Євхаристійного дива та 25-річчя повернення храму в м. Дубно.
Богослужіння зібрало кількасот паломників з різних куточків України і Польщі.
Очільники району привітали настоятеля костелу отця Гжегоша зі святом та його особистим ювілеєм — цьогоріч виповнюється 10 років його настоятельства у храмі Яна Непомука.
До відома, 1867 року під час 40-денного молебню, коли було виставлено Пресвяті Дари, вірні несподівано побачили ясні промені, які «вистрілювали» з Гостії. Незабаром усередині Гостії виникла постать Спасителя. Це чудо тривало до кінця молебню, і його бачили всі, зібрані у храмі.
За інформацією Дубенської РДА. Фото: Марія Божко




Коментарі