У Дубні відкриється гурток з малювання
На гурток з малювання можуть ходити, як діти, так і молодь та дорослі.
Заняття будуть відбуватися раз в тиждень в літературній кавярні, яка знагодиться біля УГКЦ, за поліклінікою.
Для молоді та дорослих — щоп'ятниці о 18 год. (заняття триватиме до 3 годин), а для дітей щонеділі о 15 год. (заняття триватиме до 1 години).
Пожертва для дітей добровільна, а для дорослих 300 грн в місяць.
Перша зустріч — наступної неділі, 17 вересня, о 15.00.
Коментарі