У Дубні відкриється гурток з малювання

У Дубні відкриється гурток з малювання
На гурток з малювання можуть ходити, як діти, так і молодь та дорослі. 

 

Заняття будуть відбуватися раз в тиждень в літературній кавярні, яка знагодиться біля УГКЦ, за поліклінікою. 

 

Для молоді та дорослих — щоп'ятниці о 18 год. (заняття триватиме до 3 годин), а для дітей щонеділі о 15 год. (заняття триватиме до 1 години).

 

Пожертва для дітей добровільна, а для дорослих 300 грн в місяць.

 

Перша зустріч — наступної неділі, 17 вересня, о 15.00. 
1570

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...