Дубенчанка віддала шахраям майже понад 2,5 тисячі гривень
Скільки б не повідомляли у ЗМІ про шахрайства, псевдопрацівників будь-яких установ, все ж таки знаходяться люди, які віддають їм свої кошти. На черговий гачок до зловмисників потрапила 49-річна жителька Дубна. Невідомий телефоном, представившись працівником банку, повідомив, що картковий рахунок заблоковано. Для того щоб відновити доступ до рахунку, потрібно назвати код та іншу інформацію. В результаті чого жінка віддала шахраям 2580 гривень.
За обома фактами поліцейські розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
Коментарі