На Дубенщині - 290 першокласників
У Дубенському районі 1 вересня поріг першого класу переступило 290 дітей. Випускників трохи більше — 342.
«День знань – це радісне і хвилююче свято! Це і зустрічі з друзями і вчителями, радість навчання і спілкування, передчуття чогось нового і невідомого. Вітаю усіх школярів. Навчання — це прихований скарб, це світ знань про людей і їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти та жити. Вітаю педагогів і дякую за бездоганне виконання такої відповідальної місії — виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України» — привітав зі святом голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк.
Коментарі