У молодого дубенчанина виявили наркотики

У молодого дубенчанина виявили наркотики
Чоловік, який вийшов місяць тому із місць позбавлення волі, знову потрапив у поле зору поліцейських. Під час проведення відпрацювання міста Дубно оперативники відділу поліції неподалік автостанції виявили під час поверхневого огляду у 32-річного місцевого жителя поліетиленовий пакет із рослинами коноплі. За його словами, наркотики, які використовує для власного споживання, знайшов у полі неподалік Дубна.


Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів). Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.
1462

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...