У молодого дубенчанина виявили наркотики
Чоловік, який вийшов місяць тому із місць позбавлення волі, знову потрапив у поле зору поліцейських. Під час проведення відпрацювання міста Дубно оперативники відділу поліції неподалік автостанції виявили під час поверхневого огляду у 32-річного місцевого жителя поліетиленовий пакет із рослинами коноплі. За його словами, наркотики, які використовує для власного споживання, знайшов у полі неподалік Дубна.
Коментарі