Дубенські ветерани футболу зустрілися на полі із "Зорею"
У суботу, 16 вересня, на дубенському стадіоні ЛМЗ відбулася гра Чемпіонату області серед ветеранів. На полі зустрілися команди «Дубно» та «Зоря». У результаті, господарі поля поступилися перемогою гостям — 1:2.
«Знову поразка, але цього разу навіть з проблемами зі складом дали опір, не дивлячись на критику. Так, цього сезону команда ветеранів грає невдало, дійсно потрібно зробити висновки, але команда не дивлячись на все грає. І сьогодні дала бій, пропустивши в першому таймі — на початку другого зрівняли. І тільки придуманий арбітором пенальті, з якого було забито другий гол, дав можливість гостям перемогти. Наступна гра знову вдома, тому чекаємо вболівальників в наступну суботу». — коментує Юрій Шатковський, представник Дубенської міської федерації футболу.
Коментарі