Дубенський письменник отримав обласну літературну премію

Дубенський письменник отримав обласну літературну премію
Микола Пшеничний отримав обласну літературну премію імені Світочів. Вручив нагороду лауреату перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук на  урочистому заході з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який проходив у комунальному закладі «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека». 


Нагороду знаний дубенський письменник, краєзнавець та публіцист  Микола Пшеничний отримав за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність, зокрема за написання повісті-есе «Подзвін Золотої Підкови» до 90-річчя Героя України, академіка Бориса Возницького, а також книгу документалістики «Стріляли в правду, молодість, красу!», про енкаведистські розстріли 1941-го в Дубенській в’язниці.
1530

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...