Студенти організували флешмоб з нагоди свого "професійного" свята

Студенти організували флешмоб з нагоди свого
У п'ятницю, 17 листопада, з нагоди Міжнародного дня студента на майдані Незалежності відбувся танцювальний флешмоб «Молодь єдина», у якому взяли участь студенти коледжів та молоді міста. Захід організовано з ініціативи Молодіжної ради та за підтримки відділу молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради.
1360

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...