У Дубні відзначили День Гідності та Свободи

У Дубні відзначили День Гідності та Свободи

Заходи з нагоди відзначення початку Революції  Гідності та Помаранчевої революції розпочалися із покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні м. Дубно. Представники влади виступили перед присутніми. Святі отці міського благочиння УПЦ КП відслужили панахиду за полеглих в боротьбі за вільну Україну. Цього ж дня в Будинку дітей та молоді було проведено мистецьку акцію «Я — українець, і цим пишаюсь!», під час якої очевидці подій чотирирічної давності поділились спогадами, а художні колективи виконували пісні патріотичного налаштування. Про це повідомляє прес-служба Дубенської РДА.

1419

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...