Ось уже минуло 72 роки з часів визволення Дубна

Ось уже минуло 72 роки з часів визволення Дубна

У четвер, 17 березня, Дубно відзначило 72-гу річницю визволення міста від фашистських загарбників. Традиційно, в цей день на військовому кладовищі відбувся захід, на якому вшанували пам'ять відважних захисників міста. На урочистостях «Хай буде пам'ять незгасима» прозвучав Гімн України, потому священослужителі відправили молебень. Наостанок, звернулися до містян Дубенський міський благочиний о. Василь Лозинський, міський голова Василь Антонюк та голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк.

1734

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...