Юних екологів Дубна нагородили грамотою Міністерства освіти та науки
Нещодавно вихованці гуртка «Юні екологи” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради були нагороджені грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки України як переможці Всеукраїнської акції „День юного натураліста“ у 2017 році (ІІІ місце).
На розгляд оргкомітету було надіслано 149 звітів позашкільних та навчальних закладів з 21 регіону України. Звіт вихованців гуртка „Юні екологи” Будинку дітей та молоді увійшов у дев'ятку найкращих робіт України. Це вже друга перемога гуртківців з початку цього року.
На початку січня стало відомо про перемогу юних дубенських натуралістів у Всеукраїнській трудовій акції “Юннатський зеленбуд» і четверо вихованців гуртка «Любителі зеленої архітектури» вибороли право на безкоштовні путівки у табір «Юннат» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки України (м.Київ).
З початку навчального року юні натуралісти мають 6 обласних перемог та 2 всеукраїнські. В поточному 2018 році натуралісти Будинку дітей та молоді вже надіслали свої дослідження на Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Молдови і Болгарії щодо раціонального використання та збереження водних ресурсів». Підсумок Міжнародного конкурсу буде відомий в березні цього року. Сподіваємось, що юні дубенчани покажуть хороший результат і на міжнародному рівні.
Також чекаємо результатів Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», який проводиться за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. В минулому році вихованці були нагороджені Дипломом цього Міністерства за підписом Міністра Остапа Семерака. Про це йдеться на сайті міськради.
На розгляд оргкомітету було надіслано 149 звітів позашкільних та навчальних закладів з 21 регіону України. Звіт вихованців гуртка „Юні екологи” Будинку дітей та молоді увійшов у дев'ятку найкращих робіт України. Це вже друга перемога гуртківців з початку цього року.
На початку січня стало відомо про перемогу юних дубенських натуралістів у Всеукраїнській трудовій акції “Юннатський зеленбуд» і четверо вихованців гуртка «Любителі зеленої архітектури» вибороли право на безкоштовні путівки у табір «Юннат» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки України (м.Київ).
З початку навчального року юні натуралісти мають 6 обласних перемог та 2 всеукраїнські. В поточному 2018 році натуралісти Будинку дітей та молоді вже надіслали свої дослідження на Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Молдови і Болгарії щодо раціонального використання та збереження водних ресурсів». Підсумок Міжнародного конкурсу буде відомий в березні цього року. Сподіваємось, що юні дубенчани покажуть хороший результат і на міжнародному рівні.
Також чекаємо результатів Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», який проводиться за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. В минулому році вихованці були нагороджені Дипломом цього Міністерства за підписом Міністра Остапа Семерака. Про це йдеться на сайті міськради.
Коментарі