Призові місця в чемпіонаті області з вільної боротьби
18-19 березня 2016 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юніорів 1996-1997 р.н.
У змаганнях взяли участь команди з десяти районів, загальною кількістю понад сто учасників. Вихованці районної спортивної школи завоювали дві золоті, чотири срібні та три бронзові нагороди.
Чемпіонами області стали: студент Дубенського медичного коледжу Іван Давидюк (84 кг) із с.Рачина та студент Мирогощанського аграрного коледжу Захар Ляшук (125 кг).
Срібні нагороди здобули: мирогощанці — Роман Павлюк (96 кг), Сергій Бугай (125 кг), Богдан Оренчук (84 кг) та дубенчанка Анастасія Новосад (67 кг).
«Бронза» дісталась спортсмену з Мирогощі Дем'яну Бартащуку (84 кг), Тарасу Барановичу (66 кг), студенту Дубенського медколеджу Руслану Самолюку (76 кг). Через хворобу та травму змушені були пропустити ці офіційні змагання члени збірної команди області — дубенчани Павло Гупалюк та Юрій Климчук. Усі чемпіони та призери цих змагань є вихованцями тренерів Василя Довгальця та Івана Ілюся.
Слова подяки від борців, тренерів, суддів директору Мрогощанського аграрного коледжу Віктору Ярославовичу Терновику за надання спортивного залу для проведення обласних змагань.
Окрема подяка від дітей, тренерів та батьків колективу Дубенського районного фінансового управління в особі начальника Тамари Дмитрівни Рогашко за допомогу в придбанні килима в дитячу роздягальню спортивно-оздоровчого комплексу.
Іван Ілюсь, директор Дубенської районної спортивної школи
Коментарі