Дубенчанам показали "Паддінгтона"
У четвер, 15 березня, в Будинку дітей та молоді відбувся перегляд кінострічки «Паддінгтон». Традиційно організувала захід Молодіжна рада, за підтримки відділу молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради. Перед показом фільму нагородили переможців зимового конкурсу «Сніговик FEST».
«Кіноперегляд зібрав глядачів різної вікової категорії, наймолодші з радістю ділились своїми позитивними враженнями та зігрівали організаторів дійства яскравими вогниками дитячого щастя в оченятах. Справжнім сюрпризом для малечі стало частування апельсинами. По завершенню фільму лунали гучні оплески, а глядачі залишали зал сповнені позитивних емоцій отриманих під час перегляду.» — Повідомляє у ФБ одна з організаторів Анастасія Пригода. Фото зі спільноти «Молодь Дубна».






Коментарі