У Дубні організували День благоустрою

У Дубні організували День благоустрою
У п'ятницю, 20 квітня, в рамках акції «Зробимо Дубно чистим» у Дубні відбувся День благоустрою. До заходу долучилися небайдужі дубенчани: працівники Дубенської міської ради прибирали територію «Острівка», працівники комунальних підприємств здійснювали заходи з благоустрою на прилеглих територіях, КП «Зелене господарство» висадило 300 кущів троянд на майдані Незалежності та біля пам'ятника Т. Шевченку. Загалом упродовж минулого тижня до прибирання міста долучилося багато установ, організацій та підприємств, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів. 
1150

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...