Відзвучав звітний концерт Дубенської школи мистецтв
У вівторок, 29 березня, відбувся звітний концерт Дубенської школи мистецтв в приміщенні навчального закладу. Учні та їхні наставники представили гостям виступи у різних напрямках музичного мистецтва та виставку картин.
На святковому концерті побували представники міської ради, працівники закладів культури, керівники творчих колективів, мешканці Дубна.
Педагогічний та учнівський колективи підтвердили свою майстерність і знання, презентували твори відомих музикантів, народні виступи із веснянками, гаївками, хорове хореографічне виконання. Гучні оплески глядачів отримав також народний ансамбль «Візерунок» Дубенської школи мистецтв.
Коментарі