Минулого тижня в області захворіли на грип та ГРВІ майже 8 тисяч людей

Минулого тижня в області захворіли на грип та ГРВІ майже 8 тисяч людей
Майже 8 тисяч жителів Рівненщини захворіли на грип та ГРВІ минулого тижня. З них половина – це діти до 18 роківПро це повідомляють в Рівненському обласному лабораторному центрі.

Найвищий показник захворюваності залишається на Костопільщині, де епідемпоріг перевищений вдвічі. Саме тому у районі вирішили продовжити карантинні заходи ще до 25 січня.

Також з 21 січня по 1 лютого запровадили обмежувальні заходи у школах і позашкільних закладах Дубенського району. У зв’язку з високим рівнем захворюваності дітей на грип та ГРВІ запровадили карантинні заходи до 27 січня у Бугринському та Вільгірському НВК Гощанського району. Загальний обласний показник допорогового рівня становить 76%.
705

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...