Дві дубенчанки отримали почесне звання «Мати – героїня»

Дві дубенчанки отримали почесне звання «Мати – героїня»
28 січня 2019 року на виконання Указу Президента України від 07 грудня 2018 року № 416/2018 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» міський голова Василь Антонюк урочисто вручив посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудні знаки двом жителькам міста — Зайцевій Ользі Миколаївні, яка народила і виховала п'ятеро дітей, та Веремчук Юлії Юріївні — матері восьми дітей. 
709

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...