У Дубні побували представники ОБСЄ

У Дубні побували представники ОБСЄ
Вчора, 29 січня, у місті Дубні побували спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ — Іван Дудак, Мілан Андрашко та асистент-перекладач Артур Плесак. Вони зустрілися із міським головою Василем Антонюком. 
Сторони обговорили суспільно-політичну та міжконфесійну ситуацію в місті, забезпечення громадської безпеки, співпрацю з правоохоронними органами та громадськими формуваннями, хід процесу децентралізації. 
Важливу увагу було приділено взаємодії Дубенської міської ради з учасниками АТО та допомозі внутрішньо переміщеним особам. Про це повідомляє міська рада.
777

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...