У Дубні побували представники ОБСЄ
Вчора, 29 січня, у місті Дубні побували спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ — Іван Дудак, Мілан Андрашко та асистент-перекладач Артур Плесак. Вони зустрілися із міським головою Василем Антонюком.
Сторони обговорили суспільно-політичну та міжконфесійну ситуацію в місті, забезпечення громадської безпеки, співпрацю з правоохоронними органами та громадськими формуваннями, хід процесу децентралізації.
Важливу увагу було приділено взаємодії Дубенської міської ради з учасниками АТО та допомозі внутрішньо переміщеним особам. Про це повідомляє міська рада.
Сторони обговорили суспільно-політичну та міжконфесійну ситуацію в місті, забезпечення громадської безпеки, співпрацю з правоохоронними органами та громадськими формуваннями, хід процесу децентралізації.
Важливу увагу було приділено взаємодії Дубенської міської ради з учасниками АТО та допомозі внутрішньо переміщеним особам. Про це повідомляє міська рада.
Коментарі