Обласні досягнення школи мистецтв
Щорічно учні та викладачі Дубенської дитячої школи мистецтв беруть участь у обласному огляді-конкурсі серед шкіл естетичного виховання.Цей рік не став винятком та приніс школі мистецтв призові місця та почесні грамоти.
Серед окремих виконавців учениця 4-го класу фортепіанного відділу Наталія Пазур (клас викладача Лілії Іванівни Войцеховської) здобула третє місце. Серед учнівських колективів перше місце в ансамблю бандуристів під незмінним керівництвом Людмили Копач. Друге місце в ансамблю сопілкарів, керівник Олексій Кожушко.
Серед викладацьких колективів також є творчі здобутки. Друге місце здобув народний аматорський колектив — ансамбль народної музики «Візерунок» під керівництвом директора школи мистецтв Сергія Піддубника.Також друге місце завоював фортепіанний дует викладачів «Скерцо» у складі Лілії Войцеховської та Анжели Терешкової. Третє місце здобув естрадний ансамбль, керівник В'ячеслав Кшивак.
Колектив дитячої школи мистецтв вітає переможців, бажає творчих успіхів і, головне — не зупинятися на досягнутому. А всіх обдарованих, творчих дітей школа мистецтв чекає на вступних іспитах, які відбудуться 17 травня 2016 року з 9.00 до 17.00.
Коментарі