Рівненський співак залишив проект "Голос країни"

Рівненський співак залишив проект

У березні цього року ми спілкувалися з двома учасниками проекту «Голосу країни — 6» з Рівненщини — Миколою Бобриком та Анастасією Янцур. 24-річна рівнянка не пройшла далі після батлів, а ось 26-річний Микола продовжив підкорювати серця глядачів. Але вчора у прямих ефірах співак не пройшов до наступного етапу, адже глядачі обрали іншого виконавця для півфіналу — нею стала Віталіна Мусієнко. Святослав Вакарчук свій голос віддав за Іванну Червінську. Тому попрощалися з проектом рівнянин Микола Бобрик та представниця Луцька — Маргарита Тишкевич.

1627

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...