Пораненому бійцю АТО виповнилося 42!

Пораненому бійцю АТО виповнилося 42!

Вчора нашому земляку, воїну-добровольцю, який зараз лікується на Київщині, Роману Кубишкіну виповнилося 42 роки.

Мама, рідні та земляки з Дубно приїхали його привітати в клініку НОДУС, де Рома проходить довготривалу спеціалізовану індивідуальну реабілітацію після важкого поранення. Дубенчани зібрали і передали 10 тис грн на оплату реабілітації.

Не тільки найсучасніші технології нейрореабілітації та унікальні складні операції, які успішно були проведені в клініці, дають чоловіку шанс відновитися і Жити. Наша Віра, підтримка Всіх та глибока вдячність за його жертву заради нас рухають Романа Вперед до його власної Перемоги!!! — написала у Фейсбуці Інна Данченко.

1569

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...