На ремонт школи мистецтв виділили 110 тис грн
На позачерговій сесії міської ради посперечалися депутати щодо виділення 110 тисяч гривень на ремонт фасаду школи мистецтв. Бюджетна комісія через документальні неточності не підтримала виділення цієї суми. Директор школи мистецтв Сергій Піддубник розповів про аварійність сходів та козирка, які можуть будь-коли розвалитися. Що цікаво, ремонт фасаду приміщення розпочали ще десь за тиждень до сесії, знявши зі сходів добротні мармурні плити та роздробивши основу.
Були депутати, які виступали проти виділення такої суми, аргументувавши це багатьма важливішими проблемами в місті, але мер закликав не шкодувати дітям грошей, тому 25 депутатів з 30 проголосувало «за» і рішення прийняли.
Коментарі